تور کیش , تور قشم , تور مشهد , تور ارمنستان , تور دبی , تور دبی

تور کیش , تور قشم , تور مشهد , تور ارمنستان , تور دبی , تور دبی

تور کیش , تور قشم , تور مشهد , تور ارمنستان , تور دبی , تور دبی

تور کیش , تور قشم , تور مشهد , تور ارمنستان , تور دبی , تور دبی

تور کیش , تور قشم , تور مشهد , تور ارمنستان , تور دبی , تور دبی

۸ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

با فرا رسیدن فصل پاییز، بسیاری از افراد تصور می‌کنند که فصل سفر به پایان رسیده و در صورت سفر کردن در این فصل نمی‌توانند چندان لذت ببرند، اما با شروع فصل پاییز می‌توان سفری یک روزه به اطراف تهران داشت، سفر به روستایی که زیبایی‌های این فصل در آن چند برابر جلوه می‌کند.

روستای آهار در شمال شرقی تهران در بخش اوشان، منطقه رودبار قصران قرار گرفته، به علت شکوفه‌های رنگین‌کمانی گیلاس و برگ‌های رویایی درختان، بهترین فصل بازدید از روستا بهار و پاییز است، اما منظره‌های برفی این روستا نیز متفاوت است و این کار برای کسانی که برف را دوست دارند خیلی وسوسه‌انگیزتر از نشستن در خانه و نگاه کردن به ریزش برف از پشت شیشه و نوشیدن چای گرم است.

از روستای آهار می‌توان هم به آبشار شکرآب رفت و هم به آبشار ده تنگه؛ هر دو مسیر، بسیار زیبا و فرح‌بخش است و از میان کوچه باغ‌های بسیار زیبا و درختان چنار و گردو و جوی‌های آب و آبشار‌های کوچک می‌گذرد، اما در اکثر تورهای گردشگری آبشار شکرآب در برنامه تور قرار گرفته است.

برای سفر به روستای آهار و پیاده‌روی تا آبشار شکرآب و همراه شدن با تورهای این منطقه باید از 52 تا 68 هزار تومان هزینه کرد.

 • تور کیش تور کیش
 • ۰
 • ۰

باغ معجزه دبی

باغ معجزه دبی

Miracle Garden Dubai

باغ معجزه دبی در محیطی بسیار زیبا با گل های درخشان در وسط صحرا از دیدنی های دبی است که موجب شگفتی گردشگران دبی می باشد.این پارک که در روز ولنتاین 2013 راه اندازی شد. با گل روی زمین و حلقه های قوسی و قلب شکل آراسته شده، باغ حدود 45 میلیون گل دارد.این باغ در حال حاضر نامزد برای ثبت رکورد گینس بخاطر طولانی ترین دیوار گل جهان است. حداقل 45 رنگ های طبیعی موجود در باغ معجزه وجود دارد.هر منطقه دارای طرح های محوطه سازی عمودی و افقی خاص هر گردشگاه است که قوس شکل است و مسیر با مینی چتر سایه رنگارنگ پوشش داده شده ، هرم های گل با 10 متر ارتفاع، آب استخر در فضای باز، سرویس بهداشتی، وضو خانه و نمازخانه همگی از امکانات این باغ هستند.


 
 • تور کیش تور کیش
 • ۰
 • ۰

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش٫ در نهمین نشست شورای معاونین سازمان منطقه آزاد کیش که با حضور دکتر مونسان دوشنبه 18 خرداد برگزارشد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش طرح ها وپروژه های دردست اجرا درسال 94 را بررسی کرد.

وی با تشریح فرصت های اقتصادی وگردشگری موجود درجزیره کیش گفت: به منظور دستیابی به اهداف این مجموعه وتوسعه جزیره کیش٫ جدیت درفعالیت ها باید سرلوحه تمامی اقدامات معاونان ومدیران سازمان منطقه آزاد کیش قرارگیرد وتلاش شود با کاهش زمان فرآیندها روند انجام امور وتوسعه کیش شتاب گیرد.

دکتر مونسان افزود: برنامه ریزی وتعریف سیاستهای حوزه های مختلف جزیره کیش برعهده سازمان منطقه آزاد کیش است اما دربخش اجرا باید با فعالسازی بخش خصوصی از پتانسیل های این بخش دراجرا وپیشبرد اموربهره برد.

وی با اشاره به اهمیت دسترسی آسان به جزیره کیش گفت: توسعه ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی کیش با خرید 10 فروند هواپیما از جمله برنامه ریزیهای سازمان منطقه آزاد کیش درسال 94 برای توسعه زیرساخت های گردشگری است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درادامه برتسریع فعالیت ها درنهایی شدن طرح جامع جزیره هندورابی تاکید کرد وگفت: طرح جامع هندورابی بستر برنامه ریزی برای این جزیره است وبراساس آن جذب سرمایه گذارو توسعه هندورابی انجام می شود.

وی با اشاره به آغاز چند پروژه بزرگ فرهنگی درجزیره کیش گفت : رویکرد جزیره کیش توسعه گردشگری وتجارت است اما دربرنامه ریزی برای توسعه  این جزیره باید این موضوع مدنظر قرار گیرد که لازمه این توسعه٫ رشد همه جانبه همه بخش ها٫همگام با یکدیگر است.

دکتر مونسان تصریح کرد: با هدف توسعه فعالیت ها وبرگزاری برنامه های فرهنگی ومذهبی ایجاد زیرساخت های لازم واحداث مجموعه های فرهنگی مذهبی دردستور کار سال 94 سازمان منطقه آزاد کیش قرار دارد.

دکتر مونسان  با بیان اینکه توجه به نیازهای شهروندان یکی از مهمترین اولویتهای سازمان منطقه آزاد کیش است افزود: توسعه شهری وفراهم کردن زیرساخت های مختلف از جمله اقداماتی بود که درسال 93 بسیار به آن توجه شد ودرسال 94 نیز با برنامه ریزی صحیح واجرای طرح های ارزشمند٫ علاوه بررونق اقتصادی٫ جزیره کیش گام دیگری درمسیر توسعه وتحول برمی دارد.

تشریح برنامه های پیش بینی شده برای سال 94 توسط معاونان سازمان منطقه آزاد کیش از بخش های دیگر این جلسه بود.

نشست شورای معاونین سازمان منطقه آزاد کیش یکی از مهمترین جلسات تصمیم گیری است که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این نشست 4 ساعته با حضور مشاوران ٫ معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و با استناد به اطلاعات و آمارهای دقیق در خصوص خط مشی و اقدامات آتی مجموعه تصمیم گیری می کند.

 • تور کیش تور کیش
 • ۰
 • ۰

سوئیس، کشوری که به زیبایی‌های طبیعی بی‌همتای خود می‌بالد، یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری جهان به شمار می‌رود. این فهرست، ۱۰ مورد از دیدنی‌ترین اماکن گردشگری کشور گیوم تل، این قهرمان تاریخی قرن چهاردم، را به شما معرفی می‌کند.

به گزارش خبرایرانی، سوئیس را می‌توان زادگاه گردشگری زمستانی نامید. این کشور زیبا، مجموعه‌ی شگفت‌آوری از چشم‌اندازهای طبیعی فوق‌العاده و زرق‌و‌برق‌های زندگی شهری است. به عنوان کشوری که به لطف طبیعت، از جاذبه‌های بی‌نظیر طبیعی و مناظر زیبا بهره می‌برد، این کشور محصور در خشکی اروپایی، یکی از مقاصد مورد علاقه‌ی مشتاقان سفر و گردشگری است چرا که برای هر نوع سلیقه، تجربه‌ی شگفت انگیزی برای ارائه دارد. برای کسانی که به تماشای مناظر طبیعی علاقه‌مند هستند، این کشور چیزی از بهشت کم ندارد. برای علاقه‌مندان به هیجان و ماجراجویی، مقصد مناسبی است؛ برای عکاسان، بهترین نقطه‌ی روی کره‌ی زمین و برای عاشقان شکلات، شیرین‌ترین سفر زندگی خواهد بود.

جنگل‌های آلپ، دریاچه‌های خیره‌کننده، مراتع سرسبز، معماری کم‌نظیر و برخورداری از بالاترین سطح هنر مدرن، آن چیزی است که سوئیس را از سایر کشورهای جهان متمایز می‌کند. این کشور به معنای واقعی کلمه، زیبا است. این مقاله به معرفی جذاب‌ترین اماکن دیدنی سوئیس می‌پردازد .
 
آپنزل (Appenzell)
۱۰ جاذبه گردشگری زیبای سوئیس
 
این کانتون (یکی از زیرمجموعه‌های تقسیمات کشوری در بعضی از کشورها) بهترین مکان هم برای عاشقان طبیعت و هم برای علاقه‌مندان به غذا است. آپنزل که بهترین مکان برای به تصویر کشیدن زیباترین چشم‌اندازهای روستایی است و با کوه‌پایه‌های آلپ احاطه شده، بهشتی برای علاقه‌مندان به پیاده‌گردی یا Hiking است. مسیر‌های پیاده‌روی متعددی در این ناحیه وجود دارد. با این حال اگر به این گونه فعالیت‌های تفریحی علاقه نداشته باشید می‌توانید با استفاده از ماشین‌های کابلی به قله‌های کوه‌های بلند اطراف بروید. یکی دیگر از چیزهایی که در سفر به این کانتون از دیدنش لذت خواهید برد، ساختمان‌های قدیمی با نماهای رنگارنگ است که بسیاری از آنها کافه، نانوایی و شیرینی پزی، فروشگاه‌های مخصوص پنیر و رستوران‌های وسوسه‌انگیز هستند که خوراکی‌های لذیذ محلی را عرضه می‌کنند.
آپنزل به انواع پنیر‌هایش شهرت دارد. پس در سفر به این کانتون، حتما از کارخانه‌های محلی تولید پنیر و مراحل تهیه‌ی آن دیدن کنید. می‌توانید از تور‌های محلی نیز برای این بازدید جالب، کمک بگیرید.
 
تیچینو (Ticino)
 
۱۰ جاذبه گردشگری زیبای سوئیس
 
نکته‌ای که در این کانتون جنوبی سوئیس، توجه شما را بیش از هر چیز دیگر جلب می‌کند، تجربه‌ی فرهنگ ایتالیایی است. این کانتون ترکیب جالب و عجیبی از فرهنگ ایتالیایی و سوئیسی است؛ آب و هوای ایتالیایی، غذا و نوشیدنی ایتالیایی، زبان ایتالیایی، معماری و حتی سبک زندگی ایتالیایی. دریاچه‌های بی‌نظیر با آب‌های زلال و پاک، دهکده‌های پراکنده در دره‌ها و کوه‌های زیبا مکان مناسبی را برای کسانی که به تجربه‌ی سکوت یک زندگی روستایی علاقه‌مند هستند، فراهم کرده‌است.
شهر بلانزونا (Bellinzona)، مرکز این کانتون، یک شهر قلعه‌ای متعلق به قرون وسطا است. از سه قلعه و بازار قدیمی این شهر که میراث جهانی یونسکو است دیدن کنید.
 
لوسرن (Lucerne)
 
۱۰ جاذبه گردشگری زیبای سوئیس
 
شهر کوچک و زیبای لوسرن در مرکز سوئیس واقع شده‌است. کوه‌های بلند و دریاچه‌ی بی‌نظیر لوسرن، به زیبایی آن افزوده‌اند. این شهر مقصد مناسبی برای علاقه‌مندان به پرواز با پاراگلایدر است. مسافران و گردشگران از دیدن تک تک منظره‌های این شهر لذت خواهند برد؛ پل‌های مسقف، تفرجگاه‌های ساحلی و خانه‌های رنگارنگ، لوسرن را به یک مکان دیدنی تبدیل کرده‌است. فروشگاه‌های متعدد فروش سوغاتی در سراسر این شهر ممکن است شما را وسوسه کنند. چنانچه می‌خواهید با یک قایق تفریحی به Mount Rigi و Rütli Meadow سری بزنید، لوسرن بهترین مکان برای شروع حرکت شماست.
 
Interlaken
۱۰ جاذبه گردشگری زیبای سوئیس
 
این شهر زیبا که در بین دو دریاچه‌ی Thun و Brienz واقع شده، به درستی پایتخت ماجراجویی سوئد نامیده می‌شود و یک مقصد رویایی برای علاقه‌مندان به فعالیت‌های تفریحی همراه با هیجان و ماجراجویی است. امکان انجام ورزش‌هایی مثل پرواز با پاراگلایدر، کایت‌ سواری، بانجی‌جامپینگ، دره نوردی (canyoning)، رودگردی (river rafting)، صخره نوردی، قایق‌رانی، دوچرخه‌سواری در کوهستان، چتر بازی، اسکی و اسنوبرد و هر ورزش دیگری که تصور کنید، در این شهر فراهم است. برای دیدن منظره‌های شگفت‌انگیز و بی‌نظیر کوهستانی، سوار قطار شوید و از خوردن غذا در یکی از رستوران‌های کوهستانی، لذت ببرید.
 
زرمات (Zermatt)
 
۱۰ جاذبه گردشگری زیبای سوئیس
یکی از مشهورترین مقاصد گردشگری در این کشور، منطقه‌ی Zermatt در کانتون وله (Valais) است که هیچ ماشینی در آن تردد نمی‌کند. این مکان دیدنی، به خاطر زیبایی‌های طبیعی خیره کننده و کوه بلند و با‌شکوه ماترهورن (Matterhorn) شهرت دارد. اماکن تفریحی متعدد با امکانات انجام فعالیت‌هایی نظیر اسکی، پیاده‌روی و کوهنوردی و همچنین چشم‌اندازهای زیبا و نفس‌گیر، سالانه هزاران گردش‌گر را به سوی خود می‌کشاند.
منطقه‌ی اسکی زرمات، بزرگ‌ترین و بلندترین منطقه در کل اروپا است که امکانات اسکی در تابستان را فراهم می‌کند و ۳۰۰ روز در سال باز است و مرتفع‌ترین ایستگاه راه آهن کوهستانی اروپا را در خود دارد.
 
ژنو (Geneva)
 
۱۰ جاذبه گردشگری زیبای سوئیس
ژنو دومین شهر پرجمعیت و سومین شهر بزرگ سوئیس و یکی از گران‌ترین شهر‌های اروپا است. مردم این شهر به زبان‌های مختلفی از جمله فرانسوی، انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی و آلمانی صحبت می‌کنند و این شهر در حقیقت یک شهر بین‌المللی محسوب می‌شود. بسیاری از سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و غیر‌دولتی در این شهر قرار دارند؛ از دفتر سازمان ملل متحد گرفته تا صلیب‌سرخ بین‌المللی و سازمان بهداشت جهانی. این شهر در کنار دریاچه‌ی ژنو واقع شده و امکانات بی‌نظیری مانند اسکی و قایق‌رانی و تماشای مناظر زیبای ساحلی را در اختیار گردشگران می‌گذارد. علاوه بر دریاچه‌ی ژنو، یکی دیگر از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهر، فواره‌ی Jet d’Eau، یکی از بزرگ‌ترین فواره‌های جهان است که از تمامی نقاط شهر، دیده می‌شود.
 
سنت موریتز (St. Moritz)
۱۰ جاذبه گردشگری زیبای سوئیس
 
این شهر که در دره‌ی انگادین (Engadin) در کانتون گراوبوندن (Graubünden)، قرار دارد، مهد گردشگری کوهستان آلپ به شمار می‌رود. این اقامتگاه زمستانی که از اواسط قرن نوزدهم میلادی همواره ثروتمندان و افراد مشهور را به سوی خود کشانده‌است، رودخانه‌ای آرام، کوه‌هایی سر به فلک کشیده و قلعه‌هایی با شکوه را در بر می‌گیرد. سنت موریتز که یکی از شناخته‌شده‌ترین مقاصد گردشگری در اروپا است به خاطر در اختیار گذاشتن امکانات ورزشی نظیر اسکی، اسنو برد، اسکیت روی یخ ( که در تابستان در میدان‌های یخ مصنوعی انجام می‌شود)، پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در کوهستان، شهرت دارد. اگر از عاشقان خرید هستید، بد نیست بدانید که فروشگاه بسیاری از طراحان بزرگ در این شهر قرار دارد. در میان همه‌ی این جاذبه‌های گردشگری، یکی از مکان هایی که باید ببینید، Heidi Hut است؛ جایی که فیلم هایدی (Heidi) فیلمبرداری شده‌است و امروزه یکی از جذاب‌ترین چشم‌اندازهای منطقه را در اختیار دارد.
 
بازل (Basel)
 
۱۰ جاذبه گردشگری زیبای سوئیس
یکی از مقاصد توریستی سوئیس که شاید کمتر به آن توجه می‌شود، بازل، سومین شهر پر جمعیت این کشور است. این شهر در نقطه‌ای که مرزهای سوئیس و آلمان و فرانسه به هم می‌رسند، قرار گرفته است. موزه‌های هنر مدرن، معماری رومانسک، رنسانی و معاصر و کارناوالی پر‌جنب‌و‌جوش که همه ساله برگزار می‌شود، از جاذبه‌های گردشگری این شهر زیبا هستند. بازارها و نمایشگاه‌های هنری متعددی در بازل وجود دارد؛ شهری که دو جهان متفاوت را به هم پیوند می‌زند. رود Rhine که در این شهر جریان دارد، آن را به دو قسمت Grossbasel ( بازل بزرگ ) و Kleinbasel ( بازل کوچک ) تقسیم می‌کند.
 
برن (Bern)
 
۱۰ جاذبه گردشگری زیبای سوئیس
خیابان‌های سنگ‌فرش شده، فواره‌ها، برج‌های ساعت با شکوه، تپه‌های زیبا و خانه های قدیمی با سقف‌های قرمز‌رنگ از ویژگی‌های پایتخت سوئیس است. یکی از ویژگی‌های دیگر این شهر، قرار گرفتن در کنار رود Aare است. برن به داشتن چندین موزه ، پارک‌های متعدد، استادیوم هاکی روی یخ که دومین ورزشگاه بزرگ اروپا است و رستوران‌های مجلل، می‌بالد.
 
زوریخ (Zürich)
۱۰ جاذبه گردشگری زیبای سوئیس
 
زوریخ که قطب اقتصادی سوئیس و بهترین شهر دنیا از نظر کیفیت زندگی است، به عنوان گرانقیمت‌ترین شهر جهان نیز شناخته می‌شود و چهارمین بورس بزرگ جهان را در اختیار دارد. با یک سفر ۴۵ دقیقه‌ای با قطار از فرودگاه زوریخ، به آبشار راین (Rhine) می‌رسید. دیدن مناظر و چشم‌انداز های بی‌نظیر این آبشار را به هیچ وجه از دست ندهید.
 • تور کیش تور کیش
 • ۰
 • ۰

به نقل از پایگاه خبری اکونومیک تایمز، بر اساس گزارشی که سازمان زمین های دبی در ماه ژانویه امسال منتشر کرده، سرمایه گذاری خارجی در بخش املاک دبی توسط هندی ها در سال میلادی گذشته به 18.12 میلیارد درهم برابر با 5 میلیارد دلار رسیده است.

  تور دبی

سرمایه گذاری هندی ها در دبی از دیگر کشورها پیشی گرفته است و اتباع این کشور در رتبه نخست سرمایه گذرای در بخش املاک دبی قرار گرفته اند. انگلیسی ها از این نظر دوم شده اند. کل ارزش معاملات سرمایه گذاران انگلیسی در بازار املاک دبی به 9.32 میلیارد درهم رسیده است. همچنین پاکستانی ها 7.588 میلیارد درهم در املاک دبی سرمایه گذاری کرده اند.


میزان سرمایه گذاری ایرانی ها در املاک بخش املاک دبی 4.5 میلیارد درهم برابر با 1 میلیارد و 225 میلیون دلار بوده است. ایرانی ها از نظر حجم سرمایه گذاری انجام شده در بخش املاک دبی جایگاه چهارم را داشته اند. کانادایی ها نیز 3.157 میلیارد درهم در این بازار سرمایه گذاری کرده اند.


دبی در سال 2014، پس از آنکه هزینه انتقال به 4 درصد ارزش کل ملک رسید، مجموعا شاهد 109 میلیارد درهم( 29.6 میلیارد دلار) سرمایه گذاری بود، در حالی که این رقم در سال 2013، یعنی زمانی که هزینه انتقال تنها 2 درصد بود، 114 میلیارد درهم بود.

 • تور کیش تور کیش
 • ۰
 • ۰
کیش - مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش از تخلیه و بارگیری بیش از ۱.۴ میلیون تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در این بندر طی هفت ماه اخیر خبر داد.

به گزارش ، به نقل از بنادر و دریانوردی هرمزگان، محمد جهانشاهی نسب ضمن تشریح عملکرد بندر تجاری کیش طی هفت ماه نخست سال ٩٤، گفت: طی مدت یادشده، در مجموع یک میلیون و ۴۲۴ هزار و ۹۰۲ تن انواع کالا در جزیره کیش تخلیه و بارگیری شد که از این میزان، یک میلیون و۲۳۷ هزار و ۸۹۱ تن مربوط به کالاهای غیر نفتی و ۱۸۷ هزار و ۱۱ تن به کالاهای نفتی اختصاص دارد. تور کیش

وی سهم عملیات مربوط به صادرات و واردات کالای غیرنفتی در این بنادر را بیش از ۵۲ هزار تن عنوان کرد و افزود: از این میزان، قریب به ۵۰ هزار تن مربوط به فعالیت های واردات و حدود ۲ هزار و ۵۰۰ تن نیز به صادرات این کالاها اختصاص دارد.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی کیش بیان کرد: طی هفت ماه نخست سال جاری، ۱۸۲ هزار و ۶۴۳ مسافر و گردشگر به وسیله شناورهای تفریحی از طریق بندرگاه این جزیره جابه جا شدند که ۱۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

 • تور کیش تور کیش
 • ۰
 • ۰

نرخ کرایه مینی بوس در کیش افزایش یافت

عصرکیش- شورای عالی ترافیک کیش با افزایش 1000 ریالی نرخ کرایه مینی بوس برای هر نفر موافقت کرد.

به گزارش هفته نامه عصرکیش از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، بر اساس مصوبه شورای ترافیک جزیره کیش، نرخ کرایه خودروهای مینی بوس برای هر نفر از پنج هزار ریال به شش هزار ریال افزایش یافت. تور کیش

افزایش نرخ کرایه خودروهای مینی بوس از 16 آذر به شرکت های مینی بوسرانی جزیره کیش ابلاغ شده است.

 • تور کیش تور کیش
 • ۰
 • ۰

اشتیاق گردشگران اروپایی برای سفر به ایران به حدی است که علیرغم مسدود شدن راه آهن ترکیه به ایران، آنها بار دور زدن این کشور و گذر از مسیر باستانی جاده ابریشم به ایران وارد می‌شوند. هزینه تور جدید گردشگری به ایران، برای هر نفر، 13 هزار و 595 پوند است.

به گزارش تسنیم، زمانی که پارسال شرکت «قطارهای لوکس عقاب طلایی» اعلام کرد یک تور گردشگری به ایران گذاشته است، بلیت‌های این تور، به‌سرعت فروش رفت و نایاب شد. اما اواخر ماه اوت (اوایل شهریور) زمانی که ترکیه بخشی از خط آهن شرق خود را مسدود کرد، شرکت قطارهای لوکس عقاب طلایی نیز ناچار شد تورهایش به ایران را متوقف کند؛ زیرا مسیر این قطارها از ترکیه به ایران بود.

اما اکنون شرکت یاد شده اعلام کرده است که تورهای سال 2016 میلادی به ایران، از مسکو به تهران خواهد رفت و با گذر از مسیری 6 هزار مایلی، راه باستانی ابریشم را خواهد پیمود و پس از قزاقستان، ازبکستان و ترکمنستان وارد ایران خواهد شد.

به گزارش میراث فرهنگی به نقل از روزنامه «تایمز مالی»، هزینه تور جدید گردشگری به ایران، برای هر نفر، 13 هزار و 595 پوند و شامل 14 شب مسافرت در سوئیت‌های لوکس قطار، یک شب اقامت در هتلی در مسکو و دو شب اقامت در تهران خواهد بود.

سفر به ایران برای گردشگران اروپایی آنقدر مهم است که شرکت تور گذار، چالشِ استانداردهای متفاوت خط آهن را نیز پذیرفته است. در روسیه و بیشتر جمهوری‌های سابق شوروی، فاصله دو ریل آهن از یکدیگر، بیشتر از استاندارد ایران است. طبق برنامه‌ریزی شرکت، کابین‌های قطار در شهر مرزی سرخس در ترکمنستان جا به جا خواهند شد تا امکان سفر به ایران فراهم شود.

 • تور کیش تور کیش